Sık Kullanılanlara Ekle  I    Site Haritası  I    Bilgi Formu

SANAYİ MALZEMELERİ TİC. A.Ş.


 

  ÜRÜNLERİMİZ
  Kesitlerine Göre Ürünler
  Çelik Grubuna Göre ürünler
  Standartlarına Göre Ürünler
Hakkımızda Bilgilerimiz

Türkiye Demir - Çelik sektöründe faaliyet gösteren Kanat Çelik A.Ş. 1984 yılında Karaköy'de kurulmuştur. Kanat Çelik A.Ş. Müşteri beklentileri ve piyasa talepleri doğrultusunda, çeşitli sanayi alanları için ürün üretimine yönelik, yarı mamul ve nihai mamullere odaklanmıştır. Ürün yelpazesini endüstrinin talebine göre genişleten Kanat Çelik A.Ş. Yuvarlak, Kare, Lama, Platine, Altı Köşe, Boru ve Sac kesitlerinde çeşitli çelik gruplarındaki mamullerin tedarikini gerçekleştirmektedir.

Kanat Çelik A.Ş. ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağına sahip bulunmaktadır. Uluslararası ve ulusal standartlara göre demir – çelik satışı yapan Kanat Çelik A.Ş. nin müşteri odaklı kalite anlayışı, Uluslararası düzeyde ISO 9001 sertifikası almaya uygun görülmüştür. Ayrıca, Kanat Çelik A.Ş. üretimin her aşamasında sürekli kalite kontrolden geçen, kalitesi uluslararası tarafsız gözetim kuruluşları olan LR, DNV ve TÜV tarafından onaylanan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Sektörün ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümler geliştiren ve her aşamada memnuniyet sağlayan Kanat Çelik A.Ş. tedarik sürecindeki profesyonel, titiz, düzenli çalışması ve ürünlerindeki kalitesi ile farkını ortaya koyarak demir – çelik tedarikçisi kimliğini geliştirmeye devam etmektedir.

Kanat Çelik A.Ş. otomotiv ana ve yan sanayinin yanı sıra makine, beyaz eşya, dövme sanayi, imalat sanayi, ulaşım sanayi, iş ve tarım sanayi, savunma sanayi,uzay ve havacılık sanayi, maden sanayi, kimya sanayine hammadde ve yarı mamul sağlayan bir kuruluştur.

Kanat Çelik A.Ş. Demir – Çelik sektörünün yanı sıra farklı sektörlerde de yatırımlarını sürdürmektedir.

 

Copyright 2011 © Kanat Sanayi Malzemeleri TİC. A.Ş. Her hakkı saklıdır.