hizmetler > paketleme

Kanat Çelik; tedarik edilen ürünlerin, varış adresine, yüklemedeki aynı koşulda ulaşması amacıyla paketleme çözümleri sunmaktadır. Paketleme ile ürünlerin hasar görmemesi ve hasar vermemesi (güvenlik) amaçlanır. Müşteri talebi ve şartnamesine uygun olarak farklı paketleme prosesleri de uygulanmaktadır.

Paketleme Çözümleri

Standart Paketleme (Metal Çember)

Metal çember ile ürünün iki ucundan birer defa sıkılarak sabitlenmesi ile gerçekleştirilir. Taşıma, yükleme ve indirme kolaylığı sağlar. Ürün kesit ve ebadına göre maksimum 3,0 Ton (3000,0 Kg) ağırlığındaki ürünlere uygulanabilir.   

Jüt Paketleme (Kağıt+Naylon)

Standart paketleme sonrası ürün jüt ile kaplanır ve bantlanır. Genellikle parlak çeliklere (soğuk çekilmiş, kabuk soyulmuş veya taşlanmış) uygulanır. Taşıma, yükleme ve indirme kolaylığı sağladığı gibi ürünlerin hava ve su ile teması kesilerek paslanma engellenir. Ürün kesit ve ebadına göre maksimum 2,5 Ton (2500,0 Kg) ağırlığındaki ürünlere uygulanabilir.   

 

 

 

Ahşap Kutu (Sandık)

Genellikle adetli kesim işlemi uygulanmış ürünlerin paketlemesinde tercih edilir. Taşıma, yükleme ve indirme kolaylığı sağlar. Birçok ülke ahşap ürünlerin kabulünde ısıl işlem ya da dezenfeksiyon şartı koşmaktadır. Müşteri talebi ile bu işlemler ekstra olarak yaptırılıp, belgelenmektedir. Ürün kesit ve ebadına göre maksimum 2,5 Ton (2500,0 Kg) ağırlığındaki ürünlere uygulanabilir.   

kanatcelik

kanatcelik

kanatcelik

kanatcelik

kanatcelik

kanatcelik

Ek olarak, müşteri talebi ile paslanma önleyici sprey, ürün ucu boyama, plastik bilezik vb ürünler de uygulanabilir. 

Etiketleme

Her paket ürün detayını içeren metal etiket ile sevk edilir. Müşteri etiketi ile de paketleme yapılabilir.  Etiket aşağıdaki bilgileri içerir:

  • Müşteri Adı

  • Sipariş No

  • Döküm No

  • Kalite

  • Kesit - Ebat

  • Boy

  • Üretim Tekniği

  • Miktar

Şekillerine Göre Ürünler

Yuvarlak

Kare

Dört Köşe

Altı Köşe

Boru (Dikişsiz)

Kalitelerine Göre Ürünler

Genel Yapı Çelikleri

Karbon Çelikleri

Islah Çelikleri

Sementasyon Çelikleri

Otomat Çelikleri

Rulman Çelikleri

Kanat Çelik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

 

Akcaburgaz Mahallesi 3038. Sok No:1 Esenyurt  

Istanbul / TURKEY 34522 
 
T: +  90 (212) 671 38 38
F: +  90 (212) 886 59 94
 
info@kanatcelik.com