top of page
IMG_3710.jpg

çelik servis merkezi

Çelik Servis Merkezinde; tedarik edilen ürünlere, müşteri talebi doğrultusunda kesim ve paketleme işlemi uygulanmaktadır. 

Merkezde bulunan 10 adet şerit testere ile ürünlere sadece dikey kesim yapılabilmektedir. Her çelik grubunda kesim hizmeti mevcut değildir. Satışı yapılan ürünlere kesim yapılabildiği gibi fason olarak da hizmet verilmektedir. 

Kesim İşlemi Uygulanan Çelik Şekilleri

steel_round_bar.png

Yuvarlak

steel_square_bar.png

Kare

steel_plate.png

Dört Köşe

steel_hexagonal_bar.png

Altı Köşe

steel_tube.png

Boru

Kesim İşlemi Uygulanan Ebat Aralığı

16,00 mm - 1010,00 mm

Avantajlar

- İhtiyaç kadar satın alma

- Fire parça maliyetini minimuma indirme

- Ekstra kesim maliyeti yok

- Kesilmiş işlenmeye hazır hammadde ile zamandan tasarruf

band-saw-blades-11639-4433823.jpg
IMG_4738.JPG
IMG_0149.JPG
17 -- 19052018 iPhone 310.JPG
Çakışan Üçgenler

PAKETLEME ÇÖZÜMLERİ

Kanat Çelik; tedarik edilen ürünlerin, varış adresine, yüklemedeki aynı koşulda ulaşması amacıyla paketleme çözümleri sunmaktadır. Paketleme ile ürünlerin hasar görmemesi ve hasar vermemesi (güvenlik) amaçlanır. Müşteri talebi ve şartnamesine uygun olarak farklı paketleme prosesleri de uygulanmaktadır.

Standart Paketleme (Metal Çember)

Metal çember ile ürünün iki ucundan birer defa sıkılarak sabitlenmesi ile gerçekleştirilir. Taşıma, yükleme ve indirme kolaylığı sağlar. Ürün kesit ve ebadına göre maksimum 3,0 Ton (3000,0 Kg) ağırlığındaki ürünlere uygulanabilir.   

bkgd2.jpg

Jüt Paketleme (Kağıt+Naylon)

Standart paketleme sonrası ürün jüt ile kaplanır ve bantlanır. Genellikle parlak çeliklere (soğuk çekilmiş, kabuk soyulmuş veya taşlanmış) uygulanır. Taşıma, yükleme ve indirme kolaylığı sağladığı gibi ürünlerin hava ve su ile teması kesilerek paslanma engellenir. Ürün kesit ve ebadına göre maksimum 2,5 Ton (2500,0 Kg) ağırlığındaki ürünlere uygulanabilir.   

IMG_3077.JPG

Ahşap Kutu (Sandık)

Genellikle adetli kesim işlemi uygulanmış ürünlerin paketlemesinde tercih edilir. Taşıma, yükleme ve indirme kolaylığı sağlar. Birçok ülke ahşap ürünlerin kabulünde ısıl işlem ya da dezenfeksiyon şartı koşmaktadır. Müşteri talebi ile bu işlemler ekstra olarak yaptırılıp, belgelenmektedir. Ürün kesit ve ebadına göre maksimum 2,5 Ton (2500,0 Kg) ağırlığındaki ürünlere uygulanabilir.   

IMG_5513.JPG

Müşteri talebi doğrultusunda; paslanma önleyici sprey, ürün ucu boyama, plastik bilezik vb uygulamalar da mevcuttur.

bottom of page